Gratulacje dla Igora Wiktorskiego

W środę, 27 marca 2024 r. podczas sesji Rady Miasta odbyła się miła uroczystość przekazania gratulacji dla Igora Wiktorskiego, ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Gostyninie.

Gratulacje i życzenia przekazał młodemu sportowcowi m.in. burmistrz pan Paweł Kalinowski i Przewodniczący Rady Miejskiej pan Andrzej Reder. O dokonaniach Wiktora na niwie sportowej wprowadziła wszystkich radna Rady Miejskiej przewodnicząca komisji Edukacji, Kultury i Sportu, pani Anna Majchrzak.

Igor Wiktorski zakwalifikował się do kadry Mazowsza Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2012.

Piłkę nożną trenuje od 5 lat w klubie MKS Mazur Gostynin. Ze względu na swoją postawę w rozgrywkach ligowych otrzymywał powołania do kadry Płockiego Związku Piłki Nożnej. 15 lutego bieżącego roku wystąpił w pierwszym oficjalnym meczu kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w reprezentacją województwa warmińsko-mazurskiego. Jest to sukces młodego zawodnika Mazura Gostynin, zespołu trampkarzy Mazura, trenera, jak i klubu MKS Mazur Gostynin.

Słowa podziękowania za promowanie Gostynina zostały także skierowane do ucznia SP nr 1 i jego mamy przybyłej razem z synem na sesję.

Trenerem Igora Wiktorskiego jest Arkadiusz Szulczewski.