Podziękowania dla sponsora za przekazane piłki

W niedzielę, 25 stycznia 2015 r., w hali MOSiR Gostynin zorganizowany został piłkarski towarzyski Turniej Zaprzyjaźnionych Miast w kategorii trampkarzy rocznik 2000 i mł. Wygrał pierwszy zespół Mazura.

Piłkarze Mazura w tej kategorii przygotowują się do rozgrywek Mazowieckiej Ligi Trampkarzy. Z tej okazji sponsor – radny Kazimierz Majchrzak, Prezes Firmy Izolbet – ufundował i uroczyście przekazał podczas turnieju komplet piłek na potrzeby drużyny młodych piłkarzy. Zarząd klubu oraz trampkarze z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim pragną podziękować za okazaną pomoc Sponsorowi.

sponsor – radny Kazimierz Majchrzak, Prezes Firmy Izolbet – ufundował i uroczyście przekazał podczas turnieju komplet piłek na potrzeby drużyny młodych piłkarzy. Z tej okazji, zarząd klubu oraz trampkarze z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim pragną podziękować za okazaną pomoc Sponsorowi. sponsor – radny Kazimierz Majchrzak, Prezes Firmy Izolbet – ufundował i uroczyście przekazał podczas turnieju komplet piłek na potrzeby drużyny młodych piłkarzy. Z tej okazji, zarząd klubu oraz trampkarze z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim pragną podziękować za okazaną pomoc Sponsorowi.