Trampkarze Mazura obdarowani piłkami wygrali turniej towarzyski

W niedzielę, 25 stycznia 2015 r., w hali MOSiR Gostynin zorganizowany został piłkarski towarzyski Turniej Zaprzyjaźnionych Miast w kategorii trampkarzy rocznik 2000 i mł. Wygrał pierwszy zespół Mazura.

Piłkarze Mazura w tej kategorii przygotowują się do rozgrywek Mazowieckiej Ligi Trampkarzy. Z tej okazji sponsor – radny Kazimierz Majchrzak, Prezes Firmy Izolbet – ufundował i uroczyście przekazał podczas turnieju komplet piłek na potrzeby drużyny młodych piłkarzy. Z tej okazji, zarząd klubu oraz trampkarze z trenerem Arkadiuszem Szulczewskim pragną podziękować za okazaną pomoc Sponsorowi.

Tydzień temu w Iłowie zespół złożony z piłkarzy rocznika 2001 i młodsi zajął 3 miejsce w towarzyskim turnieju, przegrywając w półfinale z późniejszym triumfatorem Pelikanem Łowicz. Mazur pokonał po rzutach karnych w pojedynku o najniższą lokatę na podium Unię Iłów 2:1 w rzutach karnych (1:1).

Królem strzelców zmagań został Kacper Olszewski a wyróżnienie dla najlepszego piłkarza z drużyny trafiło do bramkarza Kamila Ambroziaka.

Kolejny turniej trampkarze Mazura rozgrywali już jako gospodarz w hali MOSiR w Gostyninie.

Trener Arkadiusz Szulczewski podzielił swoich podopiecznych na dwa zespoły. W pierwszej – zwycięskiej drużynie – wystąpili Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski, Kacper Martyniuk, Mateusz Ostrowski, Paweł Znyk, Norbert Różycki i Hubert Borowy.

W drugim zespole, który zajął miejsce piąte, zagrali: Adam Kowalów, Konrad Bartosiewicz, Adrian Kieplin, Patryk Szczepański, Dominik Staniszewski, Michał Węglewski, Bartosz Majewski, Mikołaj Radzki, Jakub Stachowski i Jan Kostkiewicz.

W turnieju wzięło udział w sumie sześć drużyn.

Trampkarze Mazura zainaugurują występy w 1 Lidze Mazowieckiej Trampkarzy Gr. 1 w sobotę, 14 marca 2015 r. meczem wyjazdowym z Koroną Ostrołęka.

WYNIKI TURNIEJU ZAPRZYJAŹNIONYCH MIAST W KATEGORII 2000 I MŁ.

1. Mazur I Gostynin 13 12-6

2. Wisła II Płock 10 14-5

3. Wisła I Płock 7 10-8

4. Pegaz I Drobin 6 9-10