Remis po dwóch karnych

W sobotę, 21 marca 2015 r. Mazur Gostynin rozegrał mecz kontrolny w Łęczycy z występującym w A-Klasie zespołem Górnika.

Do Łęczycy udało się 15 zawodników Mazura, w tym dwóch testowanych. Gole w meczu padły po rzutach karnych. W 39 minucie Mazur wyszedł na prowadzenie a rzut karny podyktowany za faul na Konradzie Stańczaku wykorzystał kapitan Patryk Matusiak.

Do przerwy jednak był remis, Roberta Ratajskiego pokonał z jedenastki w ostatniej minucie pierwszej połowy Adrian Jarczyński.

W drugiej połowie pierwsze kilkanaście minut to mnóstwo niedokładności, zawodnicy obu drużyn nie mieli pomysłu na skonstruowanie składnej akcji. Mazur oddał czterokrotnie strzały na bramkę Górnika, jednak bramkarz był skoncentrowany i wynik się nie zmienił.

Ostatni już mecz kontrolny Mazura przed wznowieniem rozgrywek ligowych to pojedynek z Zorzą w Szczawinie Kościelnym w niedzielę, 29 marca 2015 r.

Pierwszy mecz Płockiej Ligi Okręgowej po zimowej przerwie Mazur rozegra w Czermnie z Unią, w sobotę, 4 kwietnia 2015 o g. 11:00.

Górnik 1956 Łęczyca - Mazur Gostynin 1:1
Jarczyński Adrian 45' (karny) – Patryk Matusiak 39' (karny)

Górnik: Brzeziński (Kaczmarek 46') - Michałowski, Jarczyński, Bartczak, Sobczak M., Błachowicz, Witak, Czekalski, Góra (Sobczak B. 46'), Kusztelak (Brzozowski 46'), Olczak

Mazur rozpoczął w składzie: Robert Ratajski- Piotr Dutkiewicz, Patryk Matusiak, Kamil Kosiński, zawodnik testowany – Arkadiusz Górecki, Konrad Stańczak, Dominik Dutkiewicz, Tomasz Józwiak, Hubert Jaśkiewicz – Damian Surmak.
Zagrali także: Rafał Wilamowski, Bartosz Dutkiewicz, Mateusz Sławiński, zawodnik testowany; trener: Artur Szuwlach, asystent: Paweł Kowalski