Trampkarze górą tylko w pierwszej połowie

W sobotę, 21 marca 2015 r. w 2 kolejce rozgrywek 1 Ligi Mazowieckiej Trampkarzy U-15 Mazur Gostynin podejmował u siebie Żyrardowiankę Żyrardów. Rywal okazał się zbyt mocny i Mazur doznał drugiej porażki.

Po porażce w pierwszym meczu 0:1 z Koroną Ostrołęka podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego bardzo chcieli zdobyć pierwsze punkty i gole w rozgrywkach ligi mazwieckiej. Gostyniński zespół zaczął spotkanie od śmiałych ataków. Bramka na 1:0 dla Mazura padła w 32 minucie, bramkarza gości przelobował Patryk Gronalewski. Do przerwy goście także mieli swoje okazje, jednak w najdogodniejszej, w 26 minucie, piłkę z linii bramkowej Mazura w ostatniej chwili wybił obrońca Norber Różycki.

Po przerwie Żyrardowianka doprowadziła do wyrónania, za sprawą Igora Kawczyńskiego w 40 minucie. 19 minut później goście prowadzili 1:2 do pięknym strzale z rzutu wolnego Konrada Owczarka. Dwie minuty przed końcem ostatnie nadzieje Mazura na korzystny wynik rozwiał Błażej Sondka a ten sam zawodnik ustalił w doliczonym czasie gry wynik na 1:4.

Mazur U-15 w tabeli zajmuje 7 miejsce, bez dorobku punktowego. Kolejny mecz to spotkanie wyjazdowe z Wkrą Żuromin 28 marca.

SKRÓT FRAGMENTÓW MECZU:

Mazur Gostynin (U-15) – Żyrardowianka Żyrardów (U-15) 1:4

Bramki: 32' Patryk Gronalewski – 40' Igor Kawczyński, 59' Konrad Owczarek, 68' i 70”1' Błażej Sondka

Mazur: Hubert Borowy – Norbert Różycki (61' Michał Węglewski), Jan Kostkiewicz, Rafał Kubat, Patryk Szczepański (66' Adam Kowalów), Mateusz Ostrowski, Mateusz Łuczak, Eryk Przybylski (69' Paweł Znyk), Patryk Gronalewski, Kacper Martyniuk;

trener: Arkadiusz Szulczewski, kier. drużyny: Witold Borowy