Rewanże juniorzy Mazura zaczęli od porażki

W meczu 8 kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej juniorzy U-17 Mazura Gostynin przegrali na własnym boisku z zespołem Wicher Kobyłka 0:5. Był to pierwszy mecz rundy rewanżowej rozgrywek.

Mazur mimo dwóch dogodnych sytuacji, po których piłka lądowała na poprzeczce, przegrywał do przerwy 0:1. Druga połowa w wykonaniu podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego była już zdecydowanie gorsza, goście w ciągu 20 minut trafili do bramki gostynińskich juniorów cztery razy.

Mazur U-17 w tabeli 1 Ligi Wojewódzkiej jest na 6 miejscu, z 7 punktami. Kolejny mecz juniorów, także na stadionie MOSiR w Gostyninie z liderem Legionovią Legionowo, w sobotę, 8 października 2016 o g. 11:00.

Mazur Gostynin U-17 – Wicher Kobyłka 0:5

Bramki: 8' 51' Hubert Władyka, 64' Jan Szulkowski, 73' Krystian Hargot, 76' Bartosz Szatkowski

Mazur: Bartosz Majewski – Michał Węglewski, Mateusz Kłosiński, Norbert Różycki - żółta kartka, Dariusz Kurkowski, Kacper Martyniuk (41'Adam Kowalów) Paweł Znyk (63' Patryk Szczepański), Mateusz Ostrowski, Jakub Stachowski, Eryk Przybylski, Patryk Gronalewski; trener: Arkadiusz Szulczewski; kierownik drużyny: Witold Borowy