Seniorzy Mazura zwycięsko zakończyli sparingi

W sobotę, 25 marca 2017 r. na boisku OSiR we Włocławku ostatnią grę kontrolną ze Świtem Staroźreby (Płocka Liga Okręgowa) w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/17 rozegrała drużyna seniorów Mazura Gostynin.

Mazur wygrał 4:0, po dwóch strzałach z dystansu autorstwa Bartłomieja Dębickiego. Nasz zespół do przerwy prowadził 2:0. W 73 minucie Piotr Wachaczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali umieścił piłkę w siatce a wynik ustalił w 81 minucie najlepszy strzelec Mazura w rozgrywkach ligowych - Jakub Kustra

Za tydzień, w niedzielę, 2 kwietnia 2017 r. pierwszy mecz ligowy, Mazur na wyjeździe podejmie Skrwę Łukomie.

Mazur Gostynin - Świt Staroźreby 4:0

Bramki: 21 i 29' Bartłomiej Dębicki, 73' Piotr Wachaczyk, 81' Jakub Kustra

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak - Arkadiusz Wróblewski, Paweł Winnicki, Piotr Dutkiewicz (grający trener), Łukasz Kiełbasa - Michał Matecki, Bartłomiej Dębicki (grający II trener), Rafał Wilamowski, Gracjan Sobczak - Jakub Kustra, Piotr Wachaczyk

Zagrał także: Patryk Matusiak, Bartosz Dutkiewicz