Trampkarze przygotowują się do startu w 1 Lidze Mazowieckiej

Dwa tygodnie temu Mazur zmierzył się na wyjeździe w Łowiczu z Pelikanem. Piłkarze trampkarzy wygrali wysoko, 5:0, z rywalem grającym na tym samym poziomie rozgrywkowym, w którym grać będzie gostyniński zespół. W piątek, 27 lutego 2015 r. na sztucznym boisku w Płocku Mazur zmierzył się już z rywalem, z którym przyjdzie mu mierzyć się w rozgrywkach ligowym. Piłkarze SSM Wisły Płock po raz kolejny musieli uznać wyższość Mazura Gostynin, który wygrał 2:1. Pierwszą bramkę w pierwszej części meczu zdobył Eryk Przybylski, w drugiej połowie na 2:0 podwyższył Patryk Gronalewski, po pięknym strzale z dystansu, po którym piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Mimo że rywale zdobyli kontaktową bramkę, to Mazur był zdecydowanie lepszym zespołem w meczu i zasłużenie wygrał.

Trampkarze Mazura pierwszy mecz w 1 Lidze Wojewódzkiej Gr. I zagrają na wyjeździe, 15 marca 2015 r. z Koroną Ostrołęka.

Mazur trampkarzeMazur trampkarzeMazur trampkarze