Wewnętrzny sparing. Na mecz z Legią wydano ponad 450 zaproszeń

W Wielki Piątek, 14 kwietnia 2017 r. dwa zespoły Mazura - seniorów i juniorów U-17 - rozegrały wewnętrzny sparing na boisku Stadionu MOSiR. Poznaliśmy także liczbę kibiców, jaka zasiądzie na trybunach meczu z Legią II Warszawa.
Sparing, będący okazją do przetestowania wariantów gry przed meczem Pucharu Polski z Legią II Warszawa wygrali seniorzy 2:0, po bramkach Pawła Winnickiego i Bartłomieja Dębickiego.
Również dla zespołu juniorów U-17 - podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego - był to cenny i pożyteczny sprawdzian, gdyż w środę, 19 kwietnia czeka ich kolejny mecz w ramach 1 Ligi Wojewódzkiej, na wyjeździe z Wichrem Kobyłka.
Piątek był także ostatnim dniem odbierania imiennych zaproszeń przez kibiców na mecz z rezerwami Legii. Do wieczora rozdysponowano ok. 360 zaproszeń dla kibiców a do frekwencji należy doliczyć także ok. 100 zaproszeń wydanych na potrzeby wewnętrzne klubu.
Tak więc we wtorkowe popołudnie na Stadionie MOSiR na meczu Pucharu Polski z rezerwami Legii frekwencja wyniesie ponad 450 kibiców.
Piłkarze, sztab trenerski oraz zarząd Mazura gorąco apeluje o wsparcie - doping - w czasie meczu z Legią II a także przypomina kibicom o możliwe jak najwcześniejsze przybycie na trybuny Stadionu MOSiR w Gostyninie.
W przypadku remisu w meczu pucharowym, regulamin rozgrywek przewiduje dogrywkę 2 x 15 minut a jeśli nie przyniesie ona rozstrzygnięcia, rzuty karne.
Rywal Mazura - Legia II Warszawa - będzie rywalizować w Gostyninie po bardzo ważnym i prestiżowym pojedynku ligowym. W sobotę, 15 kwietnia 2017 r. Legia II Warszawa rozegra w ramach 3 Ligi spotkanie wyjazdowe z Widzewem Łódź. Na trybunach Stadionu przy al. Marszałka Piłsudskiego w Łodzi zasiądzie około 15 tysięcy widzów.