Mazur odpadł z rozgrywek pucharowych

Mazur Gostynin odpadł w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Płockiego OZPN po porażce wyjazdowej 0:1 z Kasztelanem Sierpc.

Gostynianie przyjechali na mecz z opóźnieniem z powodu awarii autobusu. Spotkanie rozpoczęło się 40 minut później.

Sam mecz nie był porywającym widowiskiem. Mazur wystąpił w rezerwowym składzie z eksperymentalnym ustawieniu. Bramka padła w drugiej połowie dość przypadkowo, dośrodkowanie Piotra Pawłowskiego z lewej strony boiska wpadło do siatki ponad interweniującym Łukaszem Kozaneckim.

Za trzy dni mecz na szczycie Ligi Okręgowej z Kasztelanem, tym razem w Gostyninie (4 października 2014, g.15:30).

Z Pucharu Polski odpadła także Zorza, po wysokiej porażce z Wisłą II Płock 0:6. Niestety cztery kluby Ligi Okręgowej podeszły do obowiązkowych rozgrywek pucharowych z konieczności a nie z chęci sportowej rywalizacji i oddały swoje mecze walkowerem.

Kasztelan Sierpc – Mazur 1:0

Bramka: 66′ Piotr Pawłowski

Mazur: Bartosz Tomczak (46′ Łukasz Kozanecki) – Bartosz Dutkiewicz, Michał Zieliński, Piotr Dutkiewicz – Tomasz Józwiak, Arkadiusz Górecki, Rafał Wilamowski – Mariusz Surmak, Kamil Surmak (60′ Przemysław Kamiński), Hubert Jaśkiewicz; trener: Artur Szulwach, asystent: Paweł Kowalski