Mazur U-11 triumfuje na Pożegnanie Lata 2014

W sobotę, 6 września 2014 roku na Orliku na Stadionie MOSiR Gostynin w ramach imprezy „Sportowe pożegnanie lata” rozegrano mecz sparingowy w kategorii U-11 pomiędzy Mazurem a Football Academy oraz udekorowano zwycięzców piłkarskiego wakacyjnej Ligi Dzikich Drużyn rocznik 2000 i mł.

W meczu dwóch gostynińskich zespołów z rocznika 2003 i młodsi zdecydowanie lepszy Mazur trenera Kamila Lewandowskiego, który pewnie wygrał FA Marcina Mofiny 8:1.

Po meczu wszyscy uczestnicy wraz z rodzicami i opiekunami spotkali się przy grillu, zorganizowanym przez MOSiR Gostynin.

Impreza była także okazją do podsumowania wakacyjnych zmagań. Prezes Mazura Grzegorz Sławiński oraz dyrektor MOSiR Wiesław Adamski wręczyli statuetki, medale i nagrody uczestnikom wakacyjnej Ligi Dzikich Drużyn rocznik 2000 i mł.

W lidze w ramach akcji „Lato z MOSiR-em 2014” wygrał Mazur Gostynin w składzie Patryk Gronalewski, Bartosz Majewski, Dominik Staniszewski, Dariusz Kurkowski, Eryk Wydrzyński, Mateusz Ostrowski i Eryk Przybylski przed zespołem FC Koksy i Tigery Gostynin.

Mazur Gostynin wygrał wakacyjny turniej dzikich drużyn

Statuetki indywidualne odebrali bramkarz Mikołaj Radzki (Tigery), dwóch najskuteczniejszych zawodników ligi Bartosz Adamczewski (FC Koksy) oraz Eryk Przybylski a także Mateusz Ostrowski i Patryk Gronalewski (Mazur).