MKS MAZUR uczestnikiem Rządowego Programu „KLUB” – edycja 2023

Celem Programu jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, „wyrównywanie szans”, wsparcie instytucjonalne działalności podstawowych jednostek struktury organizacyjnej sportu polskiego – klubów sportowych, w zakresie aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży, inwestycja w kapitał ludzki w sporcie dzieci i młodzieży, stworzenie możliwości do optymalnego wykorzystania przez samorządy lokalne potencjału infrastrukturalnego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Wsparcie finansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF), poprzez Operatora Krajowego Programu .

Zadanie dotyczyło szkolenia grupy młodzieżowej U-10 rocznik 2013/2014. Grupa średnio zaawansowana, trenująca regularnie od 3 lat, prowadzona przez wykwalifikowanego trenera piłki nożnej Krzysztofa Oziemskiego.