Przegrana w Makowie

W 8 kolejce Decathlon V Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura Gostynin przegrali w Makowie Mazowieckim 0:3 z Makowianką.

Makowianka objęła prowadzenie już w 4 minucie,gdy po złym wybiciu piłka trafiła do Kolumbijczyka Miguela Abania, który mocnym strzałem pokonał bramkarza Mazura Sebastiana Kowalskiego.W pierwszej połowie jedyną okazją do zdobycia gola dla Mazura była sytuacja z 43minuty,gdy to strzał Mateusza Ostrowskiego głową po dośrodkowaniu obronił Władysław Stelmach.

W drugiej części meczu nasz zespół próbował odmienić losy spotkania,jednak nie udawało się to a kolejne bramki strzelali gospodarze.Kolumbijski pomocnik, strzelec pierwszej bramki,trafił także na 2:0 w 72 minucie a wynik ustalił w 84 minucie Maciej Troczewski.

Niestety,sobotni mecz był najsłabszym w wykonaniu naszej drużyny w tym sezonie i nasi piłkarze powinni jak najszybciej o nim zapomnieć.

Za tydzień, w 9 kolejce V Ligi Mazur zagra na własnym boisku z rezerwami Polonii Warszawa. Dokładny termin podany zostanie na plakatach i stronie klubowej.

Makowianka Maków Mazowiecki - Mazur Gostynin 3:0

bramki: 4' Miguel Alejandro Abania Velez 72' Melo Sandoval Alvare Jose, 84 'Maciej Troczewski

Makowianka: Władysław Stelmach (86'Grzegorz Gorzech) - Josue Oscar Zapata Bonilla, Kacper Małkiewicz,Tomasz Pragacz, Krzysztof Pustoła(56' Tomasz Traczewski), Abonia Velez Miguel Alejandro (65' Simelala Happy), Jarosław Chełchowski, Arkadiusz Kowalczyk,Rafał Obłudka,Patryk Koczara, MeloSandoval Alvaro Jose; trener: Kamil Majkowski

Mazur:Sebastian Kowalski - Piotr Szulczewski (85' Dominik Wydrzyński), Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak,Mateusz Dobieński - Michał Matecki (86' Bartłomiej Kapturowski), Paweł Znyk (73' Wiktor Smyczyński) Mateusz Ostrowski, Eryk Wydrzyński, Jan Rutkowski (86' Adam Dubielak),Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Żółte kartki: Simelala- Znyk,Ostrowski, Piotr Szulczewski