Wysokie zwycięstwo w drugiej grze kontrolnej

W drugiej grze kontrolnej rozegranej w sobotę, 3 lutego 2024 r. seniorzy Mazura pokonali GKS Bedlno z Ligi Okręgowej Skierniewice 8:1.

Nasz zespól do przerwy prowadził 3:0, po przerwie dołożył kolejne pięć, tracąc tylko jedną z rzutu karnego.

Bramki zdobyli dwie Paweł Znyk, dwie zawodnik testowany, po jednej Eryk Przybylski, Michał Matecki, Adam Dubielak i drugi z zawodników testowanych w naszym zespole.

Kolejna gra kontrolna za tydzień, data podana zostanie na stronie klubowej i na https://twitter.com/MGostynin

Mazur Gostynin - GKS Bedlno 8:1

bramki: 3' 30' Paweł Znyk, 22' zawodnik testowany, 53'; Eryk Przybylski, 58' i 69' zawodnik testowany, 71' Michał Matecki, 78' Adam Dubielak - 81' Bartosz Kaczor (rzut karny)

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy - zawodnik testowany, Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak, Piotr Szulczewski, Michał Matecki, Wiktor Smyczyński, Mateusz Ostrowski, Paweł Znyk, zawodnik testowany, Adam Dubielak; trener: Filip Skupiński