Juniorzy U-16: wynik nie odzwierciedlał gry

W 4 kolejce I Ligi Wojewódzkiej U-16 Juniorów Młodszych Mazur Gostynin przegrał na wyjeździe z Koroną Ostrołęka 1:4.

Mecz dobrze ułożył się dla Mazura po golu Kacpra Olszewskiego. Chwilę wcześniej Mazurowi należał się ewidentny rzut karny za faul na strzelcu bramki, jednak sędzia podyktował rzut wolny zza pola karnego. Niestety to nie koniec błędów arbitra, który ewidentnie sprzyjał gospodarzom, dyktując w 26 minucie zupełnie niesłusznego karnego za rzekomy faul obrońcy Mazura Norberta Różyckiego. Do przerwy Korona wbiła jeszcze jedną bramkę a w drugiej połowie podopieczni trenera Arkadiusza Szulczewskiego nie mogli odnaleźć się i zaprezentować gry z początku meczu, tracąc kolejne bramki.

Mazur U-16 z 4 punktami spadł na 6 miejsce w tabeli.

Kolejne spotkanie juniorów młodszych U-16 to pojedynek 5 kolejki z warszawską Szkołą Futbolu Wilanów, w sobotę 9 kwietnia 2016 o g. 11:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie.

Korona Ostrołęka - Mazur Gostynin 4:1

Bramki: 26' (rzut karny) i 34' Jakub Galarski, 75' Wiktor Kluczyk, Krzysztof Trzciński - 20' Kacper Olszewski

Mazur: Hubert Borowy - Michał Węglewski, Mateusz Kłosiński, Norbert Różycki, Dariusz Kurkowski, Kacper Martyniuk, Eryk Przybylski, Jakub Stachowski, Mateusz Ostrowski, Patryk Gronalewski, Kacper Olszewski; trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy